Hakkımızda

SÖRF KİMYA İNŞAAT GIDA TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2001 Yılında İzmir’de Kurulmuştur.

2001-2011 Yılları Arasında Türkiye Cumhuriyeti Sınırları Içerisinde Çeşitli Otel,Hastane,Okul ,Fabrika Ve İşyerlerinin Temizlik Ürünleri Ihtiyacını Kendi Üretmiş Olduğu Ürünlerle Karşılamıştır.

2011 Yılından Itibaren Endüstriyel Bakım Kimyasalları,Su Şartlandırma Kimyasalları Ve Havacılık Sektörüne Yönelik Bakım Kimyasalları Üretiminde Yoğunlaşmıştır.

2011 Yılından Itibaren Savunma Sanayi Müsteşarlığının Ürünler Kataloğunda (Www.Ssm.Gov.Tr/Katalog2007/Data/Surfkimya/Firmaeng.Html) Tedarikçi Firmalar Arasında Yerini Almıştır.

7 Mart 2011  Yılında Uluslararası Uçak Ve Uçak Parçaları Üreticisi Firmaların (BOEING,AIRBUS Ve  DOUGLAS) Akreditasyon Yetkisi Verdiği Adlarına Test Yapmaya Yetkili SMI INC Firmasından Uçak Dış Yıkama Ve İç Temizliği Ile Ilgili Kullanılabilir Ürünlere Ait Onayı Alınmıştır.

Aynı Zamanda Özel Hava Yolları Ile Görüşmeler Ve Saha Çalışmaları Yapılmaya Başlanmıştır.Saha Çalışmaları Sonucunda,MY TECHNIC, ,SAĞLIK BAKANLIĞI AMBULANS ,GENEL HAVACILIK,3.KARA HAVACILIK,JANDARMA HAVACILIK,VE THK KURUMU’ Na Kimyasal Satış Hizmeti Verilmeye Başlanmıştır.

Şirketimiz Halen Yukarıda Adı Geçen Havayolu Ve Havacılık  Bakım Firmalarına Hizmet Vermekte Olup Her Geçen Gün Portföyüne Yeni Ürünler Eklemektedir.

İş Planlarını “Beklentilerin Üzerinde Yaratıcı Hizmet” Vizyonuyla Oluşturan Firmamız, Kurumsal Stratejisini “Müşterilerin Ihtiyacına Yönelik, Teknolojik, Güvenli Ve Yenilikçi Çözümler Sağlama” Hedefi Üzerine Inşa Etmiştir. Kuruluşumuz, Sektöründe En Geniş Güvenilir Ve Yeni Teknolojik Marka Ve Hizmet Ağına Sahip Bir Şirkettir.